5d52e46d1d44d_2019-08-13_20-55

 


بازداشت نوشین جعفری چند روزی است که واکنش های بسیاری به دنبال داشته است. سخنگوی دستگاه قضا گفته، نوشین جعفری به خاطر اهانتی که به مقدسات و حضرت سیدالشهدا انجام داده بود و همچنین تبلیغ علیه نظام تحت تعقیب قرار گرفته است.

 

اما پیش از این برخی منابع از ارتباط نوشین جعفری، با اکانت هتاک "یار دبستانی" خبر داده اند.

کاربران فضای مجازی در واکنش به دستگیری نوشین جعفری یکی از ادمین‌های هتاک به اهل‌بیت، هشتگ #نوشین_جعفری را ترند کردند. آنطور که رکنا گزارش کرده، او عکاس اصلاح‌طلب  و دختر قدرت‌اللّه جعفری از سران حزب پان‌ایرانیسم و فرقه بهائیت است که از قضا رابطه نزدیکی با برخی از سلبریتی‌های پرحاشیه داشت،
پس از انتشار خبر این بازداشت، بیش از همه در توییتر بحث درباره‌ او بالا گرفت و هشتگ #نوشین_جعفری به یکی از هشتگ‌های داغ این شبکه اجتماعی تبدیل شد. کاربران فضای مجازی نوشین جعفری را ادمین حساب کاربری «یار دبستانی» در توییتر معرفی کردند؛ اکانت براندازی که بارها با  انتشار پست‌هایی،  به اهل بیت و ائمه اطهار هتاکی کرده است و از هیچ گونه توهین و فحاشی به سران نظام مضایقه نکرده بود.

با این همه، برخی سلبریتی ها بلافاصله به دفاع از نوشین جعفری پرداختند و از او به عنوان یک خبرنگار یاد کردند که نباید همزمان با روز خبرنگار بازداشت می شد.

با این حال انتشار توئیت هایی از او نشان می دهد که وی توئیت هایی اهانت آمیز در اکانت توئیتری خود داشته و به گفته سخنگوی دستگاه قضایی به همین خار بازداشت شده است.

این خبر را به اشتراک بگذارید :